Новини партії

Конкуренти партії "МИКОЛАЇВЦІ" через суд намагаються відмінити реєстрацію нашого кандидата на пост міського голови Миколаєва

Після позову, яким оскаржується рішення Миколаївської міської виборчої комісії щодо реєстрації списків кандидатів у депутати Миколаївської міської ради від партії “МИКОЛАЇВЦІ”, проти нашої політичної сили був поданий ще один позов. Цього разу опоненти партії “МИКОЛАЇВЦІ” намагаються заборонити Олександру Садикову балотуватися на посаду міського голови Миколаєва. 
Обидва позови були подані на розгляд суду офіційним спостерігачем від громадської організації “Всеукраїнська правозахисна група “Верховенство права” Віталієм Гунько, який свого часу був помічником екс-нардепа Артема Ільюка. Як відомо, Артем Ільюк – кандидат у депутати Миколаївської міської ради від однієї з політичних сил, відносно якої міська виборча комісія так і не змогла прийняти рішення щодо реєстрації її списків у місцевих виборах-2020. 
Коментуючи позови до суду, голова обласної організації політичної партії "МИКОЛАЇВЦІ" в Миколаївській області Олександр Садиков сказав наступне:
“Думаю, всі розуміють, що позови до суду – це не особиста ініціатива колишнього помічника екс-нардепа. Швидше за все, він продовжує представляти інтереси свого офіційно колишнього керівника, який в свою чергу, через свої ж інтриги не зміг стати кандидатом на пост міського голови Миколаєва. Більш того, через плутанину в рядах партії, яку зараз представляє колишній роботодавець Гунько, і міська, і обласна виборчі комісії не змогли допустити їх до участі у виборах. Ймовірно, дотримуючись принципу «собака на сіні», екс-нардеп зараз намагається не допустити нас до участі у виборах. Припускаю, що ще однією причиною позовів є впевненість в тому, що вони зареєструють свої списки через суд і, розуміючи це, вони роблять все, щоб на початковому етапі позбутися від сильних конкурентів. Це не що інше, як спроба політичної розправи над сильним кандидатом, під керівництвом київських босів. Адже ми чітко дали всім зрозуміти, що для нас добробут жителів Миколаївщини набагато важливіше амбіцій у великій політиці, а це, природно, не особливо подобається київській партійній еліті”.